Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. NK Mladost Draž 26 79 67
2. NK Bratstvo (Ja) 26 73 67
3. NK Šokadija (D) 26 44 46
4. NK Jovan Lazić 26 11 44
5. HNK Bilje 26 -3 42
6. NK Columbus 2005 26 -1 40
7. NK Mladost Čeminac 26 -7 37
8. ŠNK Polet Karanac 26 -11 35
9. NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 26 -10 30
11. NK Petlovac 26 -20 30
10. NK Međimurec (K) 26 -20 30
12. NK Belje 26 -29 22
13. NK Napredak (B) 26 -48 19
14. NK Ribar Kopačevo 26 -58 14
II ŽNL Beli Manastir 21/22
HNK Bilje
21.08.2021. 17:30
1 : 2
NK Jovan Lazić
NK Ribar Kopačevo
22.08.2021. 17:30
0 : 4
NK Napredak (B)
NK Bratstvo (Ja)
22.08.2021. 17:30
8 : 1
NK Belje
NK Međimurec (K)
22.08.2021. 17:30
3 : 2
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Columbus 2005
22.08.2021. 17:30
2 : 1
NK Šokadija (D)
NK Petlovac
22.08.2021. 17:30
4 : 2
ŠNK Polet Karanac
NK Mladost Čeminac
22.08.2021. 17:30
0 : 2
NK Mladost Draž
NK Napredak (B)
29.08.2021. 17:30
0 : 6
NK Mladost Draž
NK Jovan Lazić
29.08.2021. 17:30
5 : 3
NK Mladost Čeminac
ŠNK Polet Karanac
29.08.2021. 17:30
6 : 1
HNK Bilje
NK Šokadija (D)
29.08.2021. 17:30
6 : 1
NK Petlovac
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
29.08.2021. 17:30
3 : 2
NK Columbus 2005
NK Međimurec (K)
29.08.2021. 17:30
4 : 1
NK Belje
NK Ribar Kopačevo
29.08.2021. 17:30
1 : 9
NK Bratstvo (Ja)
HNK Bilje
04.09.2021. 17:00
2 : 0
NK Šokadija (D)
NK Mladost Draž
04.09.2021. 18:30
2 : 1
NK Jovan Lazić
NK Bratstvo (Ja)
05.09.2021. 17:00
9 : 1
NK Napredak (B)
NK Međimurec (K)
05.09.2021. 17:00
7 : 1
NK Ribar Kopačevo
NK Columbus 2005
05.09.2021. 17:00
4 : 3
NK Belje
NK Petlovac
05.09.2021. 17:00
1 : 0
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Mladost Čeminac
05.09.2021. 17:00
3 : 2
ŠNK Polet Karanac
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
11.09.2021. 17:00
2 : 2
HNK Bilje
NK Belje
11.09.2021. 17:00
2 : 7
NK Petlovac
NK Napredak (B)
12.09.2021. 17:00
1 : 3
NK Jovan Lazić
ŠNK Polet Karanac
12.09.2021. 17:00
1 : 4
NK Mladost Draž
NK Šokadija (D)
12.09.2021. 17:00
8 : 2
NK Mladost Čeminac
NK Bratstvo (Ja)
12.09.2021. 17:00
6 : 0
NK Međimurec (K)
NK Ribar Kopačevo
15.09.2021. 17:30
3 : 5
NK Columbus 2005
HNK Bilje
18.09.2021. 16:30
2 : 1
NK Belje
NK Mladost Draž
18.09.2021. 18:00
3 : 1
NK Šokadija (D)
NK Međimurec (K)
19.09.2021. 16:30
3 : 0
NK Napredak (B)
NK Columbus 2005
19.09.2021. 16:30
0 : 3
NK Bratstvo (Ja)
NK Petlovac
19.09.2021. 16:30
7 : 3
NK Ribar Kopačevo
NK Mladost Čeminac
19.09.2021. 16:30
5 : 2
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Jovan Lazić
19.09.2021. 16:30
3 : 1
ŠNK Polet Karanac
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
25.09.2021. 16:30
0 : 1
NK Mladost Draž
NK Belje
25.09.2021. 16:30
2 : 5
NK Mladost Čeminac
NK Napredak (B)
26.09.2021. 16:30
0 : 7
ŠNK Polet Karanac
NK Šokadija (D)
26.09.2021. 16:30
2 : 1
NK Jovan Lazić
NK Ribar Kopačevo
26.09.2021. 16:30
1 : 2
HNK Bilje
NK Bratstvo (Ja)
26.09.2021. 16:30
3 : 1
NK Petlovac
NK Međimurec (K)
26.09.2021. 16:30
2 : 3
NK Columbus 2005
HNK Bilje
02.10.2021. 16:00
3 : 0
NK Bratstvo (Ja)
NK Mladost Draž
02.10.2021. 18:00
8 : 1
NK Belje
NK Columbus 2005
03.10.2021. 16:00
4 : 1
NK Napredak (B)
NK Petlovac
03.10.2021. 16:00
1 : 2
NK Međimurec (K)
NK Mladost Čeminac
03.10.2021. 16:00
3 : 2
NK Ribar Kopačevo
NK Jovan Lazić
03.10.2021. 16:00
1 : 0
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
ŠNK Polet Karanac
03.10.2021. 16:00
2 : 1
NK Šokadija (D)
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
09.10.2021. 16:00
2 : 4
ŠNK Polet Karanac
NK Belje
09.10.2021. 16:00
4 : 5
NK Jovan Lazić
NK Napredak (B)
10.10.2021. 16:00
2 : 2
NK Šokadija (D)
NK Ribar Kopačevo
10.10.2021. 16:00
1 : 8
NK Mladost Draž
NK Bratstvo (Ja)
10.10.2021. 16:00
5 : 1
NK Mladost Čeminac
NK Međimurec (K)
10.10.2021. 16:00
0 : 0
HNK Bilje
NK Columbus 2005
10.10.2021. 16:00
1 : 0
NK Petlovac
HNK Bilje
16.10.2021. 15:00
2 : 0
NK Columbus 2005
NK Mladost Čeminac
16.10.2021. 15:00
4 : 0
NK Međimurec (K)
NK Mladost Draž
16.10.2021. 18:00
0 : 3
NK Bratstvo (Ja)
NK Petlovac
17.10.2021. 15:00
6 : 0
NK Napredak (B)
NK Jovan Lazić
17.10.2021. 15:00
2 : 0
NK Ribar Kopačevo
ŠNK Polet Karanac
17.10.2021. 15:00
4 : 2
NK Belje
NK Šokadija (D)
17.10.2021. 15:00
0 : 0
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Belje
23.10.2021. 15:00
4 : 2
NK Šokadija (D)
NK Napredak (B)
24.10.2021. 15:00
1 : 1
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Ribar Kopačevo
24.10.2021. 15:00
2 : 4
ŠNK Polet Karanac
NK Bratstvo (Ja)
24.10.2021. 15:00
3 : 1
NK Jovan Lazić
NK Međimurec (K)
24.10.2021. 15:00
1 : 4
NK Mladost Draž
NK Columbus 2005
24.10.2021. 15:00
4 : 0
NK Mladost Čeminac
NK Petlovac
24.10.2021. 15:00
5 : 0
HNK Bilje
HNK Bilje
30.10.2021. 15:00
4 : 0
NK Napredak (B)
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
30.10.2021. 15:00
1 : 1
NK Belje
NK Mladost Draž
30.10.2021. 18:00
1 : 1
NK Columbus 2005
NK Mladost Čeminac
31.10.2021. 14:00
1 : 2
NK Petlovac
NK Jovan Lazić
31.10.2021. 14:00
1 : 0
NK Međimurec (K)
ŠNK Polet Karanac
31.10.2021. 14:00
3 : 2
NK Bratstvo (Ja)
NK Šokadija (D)
31.10.2021. 14:00
8 : 2
NK Ribar Kopačevo
HNK Bilje
06.11.2021. 14:00
1 : 0
NK Mladost Čeminac
NK Napredak (B)
07.11.2021. 14:00
2 : 1
NK Belje
NK Ribar Kopačevo
07.11.2021. 14:00
3 : 0
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Bratstvo (Ja)
07.11.2021. 14:00
2 : 0
NK Šokadija (D)
NK Međimurec (K)
07.11.2021. 14:00
3 : 1
ŠNK Polet Karanac
NK Columbus 2005
07.11.2021. 14:00
2 : 1
NK Jovan Lazić
NK Petlovac
07.11.2021. 14:00
1 : 3
NK Mladost Draž
NK Mladost Čeminac
13.11.2021. 14:00
4 : 0
NK Napredak (B)
NK Mladost Draž
13.11.2021. 14:00
1 : 0
HNK Bilje
NK Jovan Lazić
13.11.2021. 14:00
4 : 0
NK Petlovac
NK Šokadija (D)
13.11.2021. 14:00
7 : 1
NK Međimurec (K)
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
13.11.2021. 14:00
0 : 3
NK Bratstvo (Ja)
NK Belje
13.11.2021. 14:00
1 : 1
NK Ribar Kopačevo
ŠNK Polet Karanac
14.11.2021. 12:00
1 : 1
NK Columbus 2005
NK Belje
12.03.2022. 15:00
1 : 1
NK Bratstvo (Ja)
NK Mladost Draž
12.03.2022. 16:00
2 : 1
NK Mladost Čeminac
NK Napredak (B)
13.03.2022. 15:00
2 : 2
NK Ribar Kopačevo
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
13.03.2022. 15:00
1 : 0
NK Međimurec (K)
NK Šokadija (D)
13.03.2022. 15:00
4 : 1
NK Columbus 2005
ŠNK Polet Karanac
13.03.2022. 15:00
3 : 1
NK Petlovac
NK Jovan Lazić
13.03.2022. 15:00
2 : 0
HNK Bilje
HNK Bilje
19.03.2022. 15:00
1 : 0
ŠNK Polet Karanac
NK Belje
19.03.2022. 15:00
2 : 0
NK Međimurec (K)
NK Mladost Draž
19.03.2022. 16:00
2 : 0
NK Napredak (B)
NK Mladost Čeminac
20.03.2022. 15:00
1 : 1
NK Jovan Lazić
NK Petlovac
20.03.2022. 15:00
0 : 6
NK Šokadija (D)
NK Columbus 2005
20.03.2022. 15:00
1 : 3
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Bratstvo (Ja)
20.03.2022. 15:00
5 : 1
NK Ribar Kopačevo
NK Belje
26.03.2022. 15:00
3 : 3
NK Columbus 2005
NK Napredak (B)
27.03.2022. 16:00
1 : 5
NK Bratstvo (Ja)
NK Ribar Kopačevo
27.03.2022. 16:00
3 : 0
NK Međimurec (K)
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
27.03.2022. 16:00
3 : 1
NK Petlovac
NK Šokadija (D)
27.03.2022. 16:00
5 : 1
HNK Bilje
ŠNK Polet Karanac
27.03.2022. 16:00
4 : 2
NK Mladost Čeminac
NK Jovan Lazić
27.03.2022. 16:00
1 : 0
NK Mladost Draž
NK Jovan Lazić
02.04.2022. 16:00
1 : 0
NK Napredak (B)
HNK Bilje
02.04.2022. 16:00
1 : 0
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Mladost Draž
02.04.2022. 17:00
4 : 0
ŠNK Polet Karanac
NK Mladost Čeminac
03.04.2022. 16:00
3 : 0
NK Šokadija (D)
NK Petlovac
03.04.2022. 16:00
0 : 0
NK Belje
NK Columbus 2005
03.04.2022. 16:00
4 : 2
NK Ribar Kopačevo
NK Međimurec (K)
03.04.2022. 16:00
1 : 3
NK Bratstvo (Ja)
NK Belje
09.04.2022. 16:00
1 : 2
HNK Bilje
NK Napredak (B)
10.04.2022. 16:00
1 : 1
NK Međimurec (K)
NK Bratstvo (Ja)
10.04.2022. 16:00
3 : 2
NK Columbus 2005
NK Ribar Kopačevo
10.04.2022. 16:00
2 : 4
NK Petlovac
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
10.04.2022. 16:00
3 : 1
NK Mladost Čeminac
NK Šokadija (D)
10.04.2022. 16:00
1 : 0
NK Mladost Draž
ŠNK Polet Karanac
10.04.2022. 16:00
0 : 0
NK Jovan Lazić
NK Jovan Lazić
16.04.2022. 16:30
0 : 2
NK Šokadija (D)
HNK Bilje
16.04.2022. 16:30
0 : 2
NK Ribar Kopačevo
NK Petlovac
16.04.2022. 16:30
0 : 2
NK Bratstvo (Ja)
NK Columbus 2005
16.04.2022. 16:30
3 : 1
NK Međimurec (K)
NK Mladost Draž
16.04.2022. 18:00
5 : 2
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
ŠNK Polet Karanac
17.04.2022. 16:30
1 : 4
NK Napredak (B)
NK Mladost Čeminac
17.04.2022. 16:30
4 : 3
NK Belje
NK Bratstvo (Ja)
23.04.2022. 16:30
4 : 0
HNK Bilje
NK Belje
23.04.2022. 16:30
0 : 6
NK Mladost Draž
NK Napredak (B)
24.04.2022. 16:30
5 : 1
NK Columbus 2005
NK Međimurec (K)
24.04.2022. 16:30
6 : 1
NK Petlovac
NK Ribar Kopačevo
24.04.2022. 16:30
4 : 2
NK Mladost Čeminac
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
24.04.2022. 16:30
2 : 0
NK Jovan Lazić
NK Šokadija (D)
24.04.2022. 16:30
6 : 1
ŠNK Polet Karanac
NK Mladost Čeminac
30.04.2022. 15:00
1 : 8
NK Bratstvo (Ja)
NK Šokadija (D)
30.04.2022. 16:30
3 : 0
NK Napredak (B)
HNK Bilje
30.04.2022. 16:30
6 : 3
NK Međimurec (K)
NK Mladost Draž
30.04.2022. 17:00
5 : 0
NK Ribar Kopačevo
NK Jovan Lazić
01.05.2022. 16:30
1 : 1
NK Belje
NK Petlovac
01.05.2022. 16:30
1 : 3
NK Columbus 2005
ŠNK Polet Karanac
04.05.2022. 18:00
3 : 1
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Belje
07.05.2022. 17:30
9 : 2
ŠNK Polet Karanac
NK Napredak (B)
08.05.2022. 17:30
2 : 1
NK Petlovac
NK Columbus 2005
08.05.2022. 17:30
1 : 5
HNK Bilje
NK Međimurec (K)
08.05.2022. 17:30
0 : 2
NK Mladost Čeminac
NK Bratstvo (Ja)
08.05.2022. 17:30
0 : 4
NK Mladost Draž
NK Ribar Kopačevo
08.05.2022. 17:30
0 : 2
NK Jovan Lazić
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
08.05.2022. 17:30
2 : 2
NK Šokadija (D)
HNK Bilje
14.05.2022. 17:30
2 : 2
NK Petlovac
NK Mladost Draž
14.05.2022. 20:30
8 : 0
NK Međimurec (K)
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
15.05.2022. 17:30
3 : 1
NK Napredak (B)
NK Šokadija (D)
15.05.2022. 17:30
11 : 1
NK Belje
ŠNK Polet Karanac
15.05.2022. 17:30
2 : 1
NK Ribar Kopačevo
NK Jovan Lazić
15.05.2022. 17:30
2 : 3
NK Bratstvo (Ja)
NK Mladost Čeminac
15.05.2022. 17:30
5 : 2
NK Columbus 2005
NK Belje
21.05.2022. 17:30
2 : 2
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Napredak (B)
22.05.2022. 17:30
0 : 1
HNK Bilje
NK Petlovac
22.05.2022. 17:30
3 : 1
NK Mladost Čeminac
NK Columbus 2005
22.05.2022. 17:30
0 : 1
NK Mladost Draž
NK Međimurec (K)
22.05.2022. 17:30
2 : 1
NK Jovan Lazić
NK Bratstvo (Ja)
22.05.2022. 17:30
3 : 0
ŠNK Polet Karanac
NK Ribar Kopačevo
22.05.2022. 17:30
3 : 5
NK Šokadija (D)
NK Belje
28.05.2022. 17:30
3 : 0
NK Napredak (B)
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
29.05.2022. 17:30
4 : 3
NK Ribar Kopačevo
NK Šokadija (D)
29.05.2022. 17:30
0 : 3
NK Bratstvo (Ja)
ŠNK Polet Karanac
29.05.2022. 17:30
1 : 3
NK Međimurec (K)
NK Jovan Lazić
29.05.2022. 17:30
2 : 2
NK Columbus 2005
NK Mladost Draž
29.05.2022. 17:30
13 : 0
NK Petlovac
NK Mladost Čeminac
29.05.2022. 17:30
5 : 3
HNK Bilje
NK Napredak (B)
05.06.2022. 17:30
2 : 4
NK Mladost Čeminac
HNK Bilje
05.06.2022. 17:30
0 : 2
NK Mladost Draž
NK Petlovac
05.06.2022. 17:30
2 : 2
NK Jovan Lazić
NK Columbus 2005
05.06.2022. 17:30
5 : 2
ŠNK Polet Karanac
NK Međimurec (K)
05.06.2022. 17:30
4 : 4
NK Šokadija (D)
NK Bratstvo (Ja)
05.06.2022. 17:30
3 : 1
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Ribar Kopačevo
05.06.2022. 17:30
1 : 7
NK Belje

GALERIJA

NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo